DůmstavLité podlahy, průmyslové podlahy

Příprava podkladu, Služby,

+420 773 578 747 / +420 774 419 599

PŘÍPRAVA PODKLADU

PŘÍPRAVA PODKLADU

Příprava podkladu:

Nejdůležitější krok při realizaci průmyslových podlah je správná příprava podkladu. Volbou správné techniky a způsobu přípravy podkladu docílíme ideálních podmínek pro aplikace pryskyřičných nebo cementových materiálů a zajistíme tak vysokou přílnavost k podkladu. Výsledkem musí vždy být soudržný a nekontaminovaný podklad, který je zbaven brachu a drobných nečistot. Pro přípravu podkladu kombinujeme různé způsoby přípravy podkladu (brokování/tryskání podkladu, frézování, broušení, ...)

TRYSKÁNÍ / BROKOVÁNÍ POVRCHU

Tryskání povrchu provádíme vysoce výkonnými stroji s výkonem až 250m2 / hod. Tryskání povrchu probíhá v uzavřeném okruhu stroje s podporou průmyslového vysavače. Stroj pracuje na principu metání ocelových broků na plochu, kde se následně broky odráží společně s nesoudržnými částmi brokovaného povrchu a jsou odsávány vysavačem pro zajištění bezprašného provozu přípravy. Výsledný povrch je dokonale očištěný, zdrsněný a vysátý. Takto připravený podklad je zárukou vysoké přilnavosti aplikovaných materiálů.   

FRÉZOVÁNÍ POVRCHU

Frézováním podkladu odstraňujeme plošné i lokální nerovnosti a silné vrstvy barev, stěrky, olejové nánosy a zdrsňujeme podklad. K frézování používáme různé typy fréz dle individuálních podmínek místa realizace. Používáme především elektrické a motorové kladívkové frézy. Všechny tyto stroje jsou doplněny o výkonný vysavač pro odvod prachu.

BROUŠENÍ POVRCHU

Broušení je způsob přípravy podkladu, kde je cílem jemná struktura povrchu po opracování. Cílem je šetrně odstranit nesoudržné části a nečistoty pro zajištění vysoké přilnavosti aplikovaných materiálů k podkladu. Broušení provádíme velkými jedno nebo více kotoučovými rotačními stroji zn. HTC. Tyto stroje jsou osazeny nástroji z tvrdokovu nebo s diamantovými segmenty a to v závislosti na typu podkladu. V průběhu broušení je odsáván prach průmyslovým vysavačem pro zajištění bezprašného provozu. Broušení krajů a špatně dostupných míst provádíme ručními bruskami s diamantovými nástroji, které jsou doplněny o vysavač k odsáváním prachu.

 


  • Kontaktní
    údaje
  • Napište
    nám

Kontakty a mapa

Důmstav-podlahy s.r.o.
Pivovarská 610
 Hranice IV-Drahotuše,753 61 mapa

IČ:05666864
DIČ:CZ05666864
Tel.: +420 773 578 747
E-mail: info@dumstav.cz
 

Ukaž kontakty

Důmstav-podlahy s.r.o.
Drahotuše 610, 753 61 Hranice IV - Drahotuše
IČ:05666864, DIČ:CZ05666864
z obchodního rejstříku, vedeného Krajským soudem v Ostravě oddíl C, vložka 68774

Všechna práva vyhrazena (c) 2015 dumstav.cz
design a kód wedipa.com

Odkazy

Mapa stránek