Metakrylátové podlahy

Metakrylátové podlahy jsou tvořeny z dvousložkové metakrylátové reakční pryskyřice. Tato pryskyřice je bez rozpouštědel a s nízkou viskozitou. Tyto pryskyřice se plní směsí sušených křemičitých písků v závislosti na konstrukční skladbě podlahy.  Dle typu zvolené frakce křemičitých písků jde ovlivnit výsledná drsnost povrchu.

Metakrylátové pryskyřice jsou transparentní a dle požadavku zákazníka je možno tyto materiály obarvit přidáním pigmentované pasty na požadovaný odstín dle vzorníku RAL. V případě, že se jedná o dekorativní podlahy, které jsou tvoření směsí barevných písků nebo barevných chipsů provede aplikace transparentní pryskyřicí. 

MMA podlahy jsou vysoce mechanicky a chemicky odolné. Největší předností MMA pryskyřic je rychlost úplného vytvrzení materiálu (cca 45 min). Díky tomu jsme schopni realizovat novou nebo opravit (sanovat) starou podlahu v minimálním možném čase. Po dokončení prací je možno výslednou podlahu okamžitě plně zatěžovat!!! (pozn.: rozšířenější epoxidové podlahy lze plně zatěžovat cca po 5 dnech od dokončení aplikace).

HLAVNÍ VÝHODY:

  • rychlost provádění prací a okamžité plné zatížení (realizace cca 500m2/den)
  • aplikace i v nízkých teplotách od -5°C
  • vysoká mechanická a chemická odolnost
  • vhodná do středně – těžkého průmyslu
  • vhodné do potravinářského průmyslu – hygienická nezávadnost

Chcete se zeptat? Napište nám